Helalsitesi.com Hakkında

Türkiye’nin İLK HELAL SERTİFİKALI ve ALKOLSÜZ ürünlerini bulabileceğiniz özel alışveriş sitesi http://www.helalsitesi.com ile Helal, Sağlıklı ve Temiz ürünleri size ulaştırmak düşüncesiyle Organik, Doğal ve Bitkisel ürünlerin satışı yapılmaktadır. Ürünlerimizin içeriğinde Alkol ve Hayvansal Katkı maddesi, Jelâtin, SLS, SLES, Sentetik Ekstrakt, Paraben, Silikon, Renklendirici, Sodyum Fluorid/Florür gibi insanlarda kanser ve hastalık oluşturan hiçbir zararlı kimyasallar bulunmamaktadır. Ürünlerimiz hem dini açıdan hemde sağlık açısından öneme haiz ürünlerdir.

Sitemizde beğeninize sunulan tüm ürünler uzman mühendis kadromuz tarafından kontrol edilmekte, içerik açısından sağlığınıza zarar verecek bileşen içeren ürünler kesinlikle satılmamaktadır. Beğeninize sunduğumuz ürünlerin hiçbiri içerik araştırılması yapılmadan sitemizde yerini almamaktadır.

Ayrıca sitemizde satılan ürünlerin helal sertifikalı ve/veya helal içerikli ürünler olmasına çok önem verilmekte, helallik mevzusunda uluslararası akrediteye sahip firmaların ürünleri seçilmektedir. Sitemizde satılan ürünlerin çok büyük bir bölümü, Türkiye’de şu an itibariyle helal sertifikalandırma konusunda en yetkin birim olan GİMDES sertifikalı ürünler oluşturmaktadır.

Türkiye’nin ilk olma özelliği taşıyan Helalsitesi.com’a http://www.helalsitesi.com adresimizden ve 0212 528 55 28 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Sizleri de sitemizde misafir etmekten gurur ve onur duyarız.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s