Kaanlar Gıda Ürünlerini Nasıl Sizlere Ulaştırıyoruz?

Kaanlar Gıda Ürünlerinin Tek Yetkili Online Çözüm Ortağı ve Satıcısı Helalsitesi.com , Sizlere En Taze ve En Soğuk Haliyle Kaanlar Gıda ürünlerini sunuyor. Helalsitesi.com ‘un Uzman Gıda Mühendisleri Ürünlerin En İyi Şartlarda ve Soğuk Zincirini Bozmadan Sizlere Ulaşması İçin Çalışıyorlar.

Peki Kaanlar Süt Ürünleri hangi aşamaları geçerek sizlere ulaşıyor? Gelin adım adım sizlerle paylaşalım.

  Kaanlar Gıda Ürünleri Malkara/Tekirdağ ‘da bulunan ve Türkiye’deki Tek İnsansız Peynir üretim tesisi bulunan süt ürünleri fabrikasında üretim gerçekleştirilir. İnsansız peynir üretim sisteminde beyaz peynir çeşitlerinin üretimi gerçekleştirilir. Bu tesiste yüksek Alman mühendisliği içeren ve tamamen otomasyona bağlı bir sistemde üretim yapılır. Süt hammadde olarak girer ve peynir olacağı ana kadar tamamen otomasyona bağlı sistemde özel şartlar sağlanarak üretilir. Böylece “Hijyen Garantili” üretim söz konusudur. Helalsitesi.com ‘da sizlere sunduğumuz kaşar peyniri çeşitleri, sürülebilir ürünler (krem peynir, marcarpone, ricotta vb.), hellim peyniri, tereyağ ve diğer süt ürünleri yarı otomasyon sistemlerde üretilir ve yine “Hijyen Garantili” olarak üretimleri gerçekleştirilir. Üretimi gerçekleştirilen ürünler 4-6 Derecede depolanır.

 Kaanlar Gıda soğuk hava depolarından, sevkiyat için hazırlanan ürünler yine özel soğutucular içeren 4-6 Derece sıcaklıklardaki Tırlara aktarılır. Özel soğutucular içeren tırlarla sevkiyat yapılan Kaanlar Gıda Ürünlerinin soğuklukları, tırlar içerisindeki özel sıcaklık takip cihazlarıyla takip edilir ve soğuk zincirin kırılması engellenir. Tırlarla Sevkiyatı yapılan ürünler Helalsitesi.com ‘un sizler için kurmuş olduğu özel soğuk hava depolarına gönderilir.

  Helalsitesi.com ‘un soğuk hava depolarında sizler sipariş vereceğiniz ana kadar, tüm Kaanlar Gıda ürünlerini yine 4-6 Derecede muhafaza ediyoruz. Bu şekilde soğuk zincir kırılmadan ürünlerinin sipariş vereceğiniz ana kadar en taze haliyle depolanıyor. Stoklarımızı ürünlerle doldurmadığımız ve haftada 2 kere tarafımıza sevkiyat yapılabildiğinden Kaanlar Süt Ürünleri en taze haliyle sizleri bekliyor. Sizler siparişlerinizi verdikten sonra, ürünleriniz soğuk hava depolarımızdan çıkarılır.

 Kargonuza eklenecek Kaanlar Gıda Ürünleri, özel soğutucu aparatlarla ve soğukluğu muhafaza eden ambalajla birleştirilerek gönderilir. Kargonuzun boyutuna göre koli yada ambalajlarla hazırlanan ürünleriniz kargolanmak için hazırlanırlar. Helalsitesi.com ‘un ürün son kontrol ekibimiz,  sizlere eksiksiz gönderilebilmesi için çalışmaktadır. Siparişinizdeki ürünlere ekleme yada eksilmeleri bu ana kadar yapabilirsiniz.

 Özel olarak ambalajlanan ürünleriniz, size teslim edilebilmesi için kargo firmasına teslim edilir. Gönderileceği il ve ilçeye göre 1-2 iş günü içerisinde ulaştırılır. Bu süreç kargolarınızın soğukluğu muhafaza edebilmesi için yeterli bir süredir. Kargo firmasının sizi adresinizde bulamaması durumunda bu süre uzayacaktır. Bu yüzden siparişinizde Kaanlar Süt Ürünlerinden herhangi birinin bulunması durumunda, kargonuzun teslim süresinin uzamaması için, kargo takip numaranızdan kargonuzu takip etmenizi öneririz.

Yurt dışına süt ürünlerinin gönderimini yapabilmekteyiz. Ancak kargolama süresi ülkelere göre 10-14 gün yada daha uzun sürebileceğinden, yaşanabilecek bozulmalardan sorumluluk tamamen size ait olacaktır.

 Kargonuz kargo firması aracılığıyla sizlere teslim edilir. Kargolarının ödemesini; kapıda nakit ödeme, kapıda kredi kartı ile ödeme, Helalsitesi.com üzerinden kredi kartıyla peşin yada taksitli, havale/eft, paypal ile ödeme, gibi ödeme seçenekleriyle ödeyerek teslim alabilirsiniz. Kargonuzun sizlere teslim edilip edilmediği, Helalsitesi.com ‘un kargo takibinden sorumlu personelleri tarafından kontrol edilmektedir.

Önemli: Kargonuz size teslim edildikten sonra Kaanlar Gıda ürünlerini kargo paketinden çıkarıp, hiç zaman kaybetmeden buzdolabınıza koymalısınız. Hızlı soğutma için tavsiyemiz ilk olarak dondurucunuza yada buzdolabınızın dondurucu kısmına koyarak 1 saat kadar bekletiniz. Daha sonra buzdolabınızın kahvaltılık bölümüne koyabilir ve daha sonrasında çıkararak afiyetle yiyebilirsiniz. 

Yorum, öneri ve paylaşımlarınızı bekliyoruz. Bunun için aşağıdaki kısma “Yorum Ekle” diyerek, Facebook da paylaşım yapabilirsiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s