Eshel Mesh Çorabıyla Mesh Almak Çok Kolay…

Havalar soğumaya başlayınca ibadetlerinizi kolaylaştıracak bir ürünü Helalsitesi.com olarak sizlere tanıtmak isteriz, ürünümüzün adı Eshel Mest Çorabı.

Ürünümüz çorap ve meshin tüm özelliklerini içeriyor. Eshel Mest Çorabı hava alır ancak su geçirmez, çorap gibi rahat ve elastiktir, ancak meshtir. Deri mestin tüm özelliklerini içerir ve dini heyetler tarafından cevaz verilen Eshel Mesh Çorabı abdest almanızı çok kolaylaştıracaktır.

Eshel Mesh Çorabı Çiftli

Eshel Mest Çorabı 2’li İndirimli Fiyatla Helalsitesi.com ‘da

Abdest almanızın zor olduğu durumlarda sizlere büyük kolaylık sağlayacak. Özellikle  kış aylarında abdest almanın zorluğunu bilirsiniz.  Sudan bahanelerden uzak durarak ibadetlerinizi yerine getirebileceksiniz.

Eshel_mest_helalsitesi

Eshel Mesh Çorabı Kargo Bedava Fırsatıyla

Eshel Mest Çorabımızın sağlık açısından da faydaları çoktur.  Abdesthaneler, şadırvanlar her zaman olması gereken temizlikte olmuyor. Abdest aldıktan sonra çoraplar genellikle ıslak ayaklarla giyiliyor. Bu da zamanla ayak ve tırnak mantarına yol açabiliyor. Eshel Mest ayak terini dışarı atar, ayaklarınızı soğuk tutmaz, sağlığınızı korumaya vesile olur.

Eshel_mest_helalsitesi_ulu

Eshel Mesh Çorabı 3 Adet Kargo Bedava Fırsatıyla Sadece 209 TL

Sağlık sorunlarından dolayı sık abdest almak zorunda kalanlar için de büyük bir rahatlık. Abdestli kalmak için tuvalet ihtiyacını uzun süre bekletmenin ve ertelemenin hastalıklara davetiye çıkarttığı, uzmanlar tarafından dile getiriliyor. Eshel Mest sizi ‘abdest tutma’ derdinden(!) kurtarır. Eshel Mest Çorabın üzerine kolayca mesh yapabilirsiz.

Kirik Siyah Corap

Eshel Mesh Çorabı

Beyaz Eshel Mesh Çorabı

Eshel Mest Çorabı Beyaz ve Farklı Renk Seçenekleriyle Helalsitesi.com ‘da

Helalsitesi.com ‘un sizlere sunduğu Eshel Mest çorabı sevdiklerinize verebileceğiniz güzel bir hediyedir.  İç yüzeyi polyester, akrilik bulunur. Ara kısımda elastik zar bulunmaktadır. En üst yüzeyde de suyu geçirmeyen polyamid ve elastan bulunmaktadır. Ürünümüz bu özellikleriyle su geçirmez, nefes alan ve teri dışarı atar.

Eshel Mestler dört boyda bulumaktadır.

S – 36/38
M – 39/42
L – 43/46
XL – 47/49

Herkesin beğeneceğini bir renk mevcuttur. Eshel mest çorap farklı renk ve adetlerle Helalsitesi.com ‘da hizmetinize sunulmaktadır. Ürüne ulaşmak için tıklayınız.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s