Zalimlerin Hiç Yardımcıları Yoktur!

Gazzeden Acı Dinmiyor

İsrailin Saldırısıyla Gazzeden Dökülen Gözyaşları!

Katliamın her çeşidine başvuran, genç yaşlı demeden herkesi öldüren ve yüreklerimizi dağlayan,  Gazze’nin göz yaşlarını sel yapan İsrail, Gazzede katliama doymuyor. Helalsitesi.com olarak bu zalimlerin oyununu gözleriniz önüne sermek istiyoruz.

İsrail Gazze’ye açtığı savaşta farklı yollara başvuruyor. Beyaz fosfor bombasının kullanılmasının ardından, tanklardan atılan binlerce ölümcül ok kullandığı ortaya çıktı. Peki nedir bu ölümcül oklar ve neden İsrail buna başvuruyor?

israilin ölümcül okları

Genellikle 12 milimetrelik bir tank mermisinin içinde bu oklardan 5 bin ila 8 bini bulunuyor. 4 santimetre uzunluğunda, sivri uçlu, dart okuna benzer bu silahlar, mermi havada patladıktan sonra 100 metre uzunluğunda, 300 metre genişliğinde bir alana koni biçiminde dağılıyor.

israilin gazzeyi vurduğu oklar

İsrail’in ok kullanmasının amacının evleri yıkmadan, uluslararası kamuoyuna karşı Filistinlilere verdiği zararı daha az göstererek daha fazla kişi öldürmek olduğu kaydediliyor.
israilin okları

İçlerindeki Nefret tohumlarını dışarıya vuran İsrail, zülmün zalimliğin her çeşidine başvuruyor. Artık savaş yasaklarını bile umursamıyor. Destekçileri hariç tüm dünyayı karşısına almış, nefreti o kadar büyümüş ki, kustukça kusuyor!

Rabbimiz Kuran’ı Kerimde şöyle buyuruyor:

“Rabbimiz! Sen kimi cehennem ateşine sokarsan onu rezil etmişsindir. Zalimlerin hiç yardımcıları yoktur”.

Evet Allah’ım sen bu zalimleri rezil edeceksin, mahkeme-i kübra’da rezil edeceksin inşaAllah ve o anda hiçbir yardımcıları olmayacaktır. Müslümanlar olarak dua kardeşliği yaparak, İsraili boykot ederek, feryat feryat yalvarak, Gazze’ye yardım ve dua edelim. Allah ordaki kardeşlerimize yardımcı olsun. Amin

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s