Görsel

Zalimler İçin YAŞASIN CEHENNEM!

Bediüzzaman Said Nursi

Zalimler İçin Yaşasın Cehennem (Bediüzzaman Said Nursi)

Ramazan Ayının Son 10 gününün içindeyken böyle rahmetsiz durumlar yaşamak istemezdik. Ancak sizlerinden gözleri önünde olan katliama fili ve kavli duayla dur dememiz gerekiyor.

İsrail Gazzeyi bombalıyor. Esfel-i safilin denilen hayvandan daha aşağı mertebeleriyle bombalıyor. Furkan Suresi 44. Ayette Allah-u Teala şöyle buyuruyor;

“Yoksa sen, onların çoğunu (söz) işitir ya da akleder mi sayıyorsun? Onlar, ancak hayvanlar gibidirler; hayır, onlar yol bakımından daha şaşkın (ve aşağı)dırlar.”

İşte İsrail ve işte akletmeyen hayvandan daha aşağıya mertebesi, işte bunu görüyoruz, o kadar feryatlar yükseliyor, o kadar acılı yürekten figanlar yükseliyor, Gazzeye merhem olsun diye dualar yükseliyor. Ancak hiç akıl etmiyorlar, bir Mahkeme-i Kübra var, düşünmüyorlar. Ahiret var, işitmiyorlar!!!

Allah’ım sen tüm müslümanların Gazze için yaptığı duaları kabul et, Gazzedeki din kardeşlerimize Rahman isminin tecellilerini göster, İsrail için de Kahhar isminin tecellilerini göster. Ya Rabbi. Amin

Peki sadece duamı edeceğiz, tabi ki hayır. Artık İsrail mallarına boykota başlayacağız. Alternatifleri var, Helalsitesi.com olarak biz de sizlere alternatiflerini sunuyoruz. Artık Müslüman olarak kullanmayalım, bir kurşun da biz atmayalım Gazzeye!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s